Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

La Nave de Oro Raboso Veneto IGT 0,75l

0
5 hodnotení produktu Zobraziť hodnotenia

Toto červené sladké víno Raboso od vinárstva La Nave de Oro pochádza z rovnomennej odrody hrozna, pestovaného húfne v regióne Veneto, kde má svoje čestné miesto v pivnici každého vinára so záľubou v sladších vínach. Víno má mierne vyššiu aciditu, vyvažovanú práve svojou sladkou chuťou,… Zobraziť celý popis

Predaj skončil
avatar
Attenzione, tu sa môžete informovať telefonicky!
+421 919 025 565
La Nave de Oro Raboso Veneto IGT 0,75l

Toto červené sladké víno Raboso od vinárstva La Nave de Oro pochádza z rovnomennej odrody hrozna, pestovaného húfne v regióne Veneto, kde má svoje čestné miesto v pivnici každého vinára so záľubou v sladších vínach. Víno má mierne vyššiu aciditu, vyvažovanú práve svojou sladkou chuťou, veľmi plnou a vyzretou. Aróma višne s kvetinovými tónmi fialiek ho prezrádza už na ďaleko. Farba je hlboko rubínovo červená s odtieňmi granátu. Víno sa výborne hodí k srstnatej a pernatej zverine, červenému a grilovanému mäsu, či k dobre vyzretým syrom. Odporúčame ho podávať v izbovej teplote.

icon
Super cena
icon
Dlhoročná tradícia
icon
Vhodné ako darček
icon
Overené zákazníkmi
Parametre
Výrobca
Regióny Talianska:
Krajina pôvodu: Veneto

Benátsko(Veneto) je najväčším vinárskym regiónom Talianska, ktorý sa rozkladá od strediska zimných športov Cortina d'Ampezzo po ústie rieky Pádu do Jadranského mora. Najdôležitejšie vinohradnícke zóny sú Soave, Valpolicella a Prosecco. Pre vinárstvo v Benátsku je typické spojenie tradičných metód s modernými technológiami, čo umožňuje vytvárať vína najvyššej kvality, zachovávajúc pritom autentickosť a charakter každej odrody.

Chcem vybrať produkty podľa oblasti

Hodnotenia produktu

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.