Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Panettone a Colomba

Panettone a Colomba, dve ikonické talianske sladkosti, ktoré by mali byť súčasťou každého domova, ktorý si váži pravé talianske chute. Panettone, s jeho bohatou históriou a jedinečnou chuťou, je viac ako len obyčajný sladký chlieb. Tradičné Panettone obsahuje kandizovaný pomaranč, arómu citróna a suché hrozienka, variantov je však veľké množstvo, a mnohé z nich sú prejavom talianskej virtuóznosti v kombinácií chutí, či už ide o Panettone s pistáciami, čokoládou alebo inými ingredienciami.

 

Colomba di Pasqua, alebo jednoducho Colomba, je veľkonočnou obdobou Panettone. Tento jarný dezert, tvarovaný ako holubica symbolizujúca mier, je rovnako bohatý na chuť s prídavkom kandizovanej pomarančovej kôry a povrchom posypaným mandľovými lupienkami a perlovým cukrom. Jeho jemná mäkká štruktúra je výsledkom dlhého procesu fermentácie, ktorý zaručuje chuť a nezameniteľnú kvalitu.

 

V našom internetovom obchode ponúkame autentické talianske Panettone a Colombu, priamo zo srdca Talianska. Každý kúsok je vyrobený s láskou a starostlivosťou, použitím tradičných receptúr a najkvalitnejších surovín. Tieto lahôdky sú ideálne na sviatočné oslavy, ako darček pre blízkych, alebo ako luxusný pôžitok pri šálke kávy alebo čaju. 

vector logo bg
Filter
Nový tovar Veľká Noc badge image
23,90  €
Nový tovar Veľká Noc Zľava 12% badge image
26,68  € 23,48  €
Nový tovar Veľká Noc badge image
15,07  €
Nový tovar Veľká Noc badge image
6,67  €
Nový tovar Veľká Noc badge image
11,26  €
Nový tovar Veľká Noc Zľava 20% badge image
23,90  € 19,12  €
vector logo bg