Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Panettone a Colomba

Panettone a Colomba, dve ikonické talianske sladkosti, ktoré by mali byť súčasťou každého domova, ktorý si váži pravé talianske chute. Panettone, s jeho bohatou históriou a jedinečnou chuťou, je viac ako len obyčajný sladký chlieb. Tradičné Panettone obsahuje kandizovaný pomaranč, arómu citróna a suché hrozienka, variantov je však veľké množstvo, a mnohé z nich sú prejavom talianskej virtuóznosti v kombinácií chutí, či už ide o Panettone s pistáciami, čokoládou alebo inými ingredienciami.

 

Colomba di Pasqua, alebo jednoducho Colomba, je veľkonočnou obdobou Panettone. Tento jarný dezert, tvarovaný ako holubica symbolizujúca mier, je rovnako bohatý na chuť s prídavkom kandizovanej pomarančovej kôry a povrchom posypaným mandľovými lupienkami a perlovým cukrom. Jeho jemná mäkká štruktúra je výsledkom dlhého procesu fermentácie, ktorý zaručuje chuť a nezameniteľnú kvalitu.

 

V našom internetovom obchode ponúkame autentické talianske Panettone a Colombu, priamo zo srdca Talianska. Každý kúsok je vyrobený s láskou a starostlivosťou, použitím tradičných receptúr a najkvalitnejších surovín. Tieto lahôdky sú ideálne na sviatočné oslavy, ako darček pre blízkych, alebo ako luxusný pôžitok pri šálke kávy alebo čaju. 

vector logo bg
Filter
Piknik Zľava 25% badge image
23,33  € 17,50  €
Piknik Zľava 20% badge image
13,20  € 10,56  €
Piknik Zľava 25% badge image
6,74  € 5,06  €
Zľava 12% badge image
70,20  € 61,78  €
Zľava 25% badge image
24,19  € 18,14  €
Zľava 20% badge image
24,19  € 19,35  €
vector logo bg