Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Káva

Spolu s čajom je káva najkonzumovanejším nápojom na svete. Pripravuje sa z rozomletých pražených semienok kávovníka. Jej charakteristická zložka v podobe kofeínu môže mať stimulačný efekt na ľudský organizmus. Káva z Talianska je celosvetovo známa a obľúbená vďaka svojim výnimočným vlastnostiam a špecifikám, ktoré ju odlišujú od kávy z iných častí sveta.

 

Talianska káva sa vyznačuje svojim silným a plným telom, s bohatými arómami a vyváženou horkosťou. Jej unikátnosť spočíva v spracovaní, kde sa kávové zrná pražia pomalšie a pri teplote, ktorá umožňuje plnú chuť a intenzívnu arómu.

 

Pitie talianskej kávy je nielen o chuti, ale aj o zažívaní talianskej kultúry a životného štýlu. Káva v Taliansku je súčasťou každodenného života a jej konzumácia je rituál, ktorý spája ľudí. V našej ponuke nájdete široký výber, od celých zŕn až po mletú kávu, pričom každý produkt je balený tak, aby si zachoval svoju čerstvosť a chuť.

 

Ponorte sa do sveta pravej talianskej kávy a nechajte sa unášať jej rozmanitými chuťami. Každá šálka je sľubom kvality a tradičného talianskeho remesla.

vector logo bg
Filter
Nový tovar Veľká Noc badge image
4,92  €
Nový tovar badge image
1,64  €
badge image
3,49  €
vector logo bg