0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Catering

Náš catering prináša na Vašu oslavu, rozlúčku so slobodou, svadbu či firemnú akciu taliansku chuť a eleganciu. Sme tu pre Vás, aby sme poskytli jedinečný chuťový a vizuálny zážitok, ktorý oslní vašich hostí. Eccellente.

 

Čo Ponúkame

Oku lahodiace antipasti, ktoré sa skladajú z výberu talianskych mäsovo-syrových špecialít a nakladanej zeleniny sú vždy tou správnou voľbou. Ak však preferujete jednohubky naše mäsové i vegetariánske kanapky sú jednoducho Perfetto! Viaczrnná bagetka s plátkom Prosciutta, kúskom syra a ostatnými ingredienciami sa stanú neodmysliteľnou súčasťou všetkých dôležitých pracovných stretnutí i pohodových rodinných stretnutí. Táto ponuka skvele doplní aj Váš svadobný stôl či spríjemní pobyt na chate s Vašimi priateľmi. Ale k dobrému jedlu patrí aj skvelé víno. Preto sme pre Vás vhodne vybrali vína, ktoré umocnia atmosféru každej oslavy. Z našej širokej ponuky Vám radi odporučíme vína či prosecco, ktoré perfektne doplnia Vašu oslavu, svadbu či firemnú akciu.

 

Objednávky

Objednávky u nás sú jednoduché a pohodlné. Stačí nám povedať, čo potrebujete a my sa postaráme o zvyšok. Výber jedla a vína z našej ponuky je prispôsobený Vašim potrebám. Menšie objednávky prijímame najneskôr 24 hodín pred samotnou prípravou. Väčšie objednávky na catering prijímame najneskôr 72 hodín pred prípravou. Capisci?

 

Doručenie

Vaše objednané jedlo a víno doručíme priamo k Vám v rámci mesta Prešov, alebo si ho môžete prevziať osobne na našej kamennej prevádzke –Perfetto, Hlavná 103.

 

Viac Informácií a cenová ponuka

Ak potrebujete viac informácií, alebo pripraviť konkrétnu cenovú ponuku neváhajte nás kontaktovať emailom, telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Dôverujte nám a urobíme z vašej udalosti niečo výnimočné plné talianskych chutí a vôní. Vaši hostia budú potešení a spokojní, čo robí naše služby prvotriednym riešením pre akúkoľvek príležitosť.

Kontaktujte nás v prípade záujmu o catering