0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Kto sme

„Perfetto je malé Taliansko na Slovensku. Bistro, predajňa a e-shop v jednom. U nás si kúpite pravé talianske potraviny a zároveň si vychutnáte s priateľmi pohár výborného vína či pravú taliansku kávu. Zabudnite na problémy všedných dní a nechajte sa uniesť dovolenkovou atmosférou Talianska v duchu „La dolce vita“.

image
image
image
image

Ako sme vznikli

Nápad otvoriť „malý kúsok Talianska na Slovensku“ vznikol jeden večer pri ochutnávke vína na dovolenke v Taliansku. Tá atmosféra, srdečnosť a prepojenie chutí......prečo by sme to nemohli mať aj doma? Koncept talianskych potravín s posedením pri víne a káve v tom čase v Prešove neexistoval. Síce sme nemali skúsenosti s podnikaním, ale mali sme svoj malý veľký sen. Vytvoriť prístav, kde ľudia nachvíľu zabudnú na svoje problémy a budú sa cítiť ako na dovolenke. Srdečnosť, smiech a rodinnú atmosféru Talianska sme sa rozhodli priniesť domov.

image
image

Začiatky boli náročné, ale čo je ľahké, nestojí zato. Boli sme len dvaja s naším snom. Viki sa starala o chod prevádzky a komunikáciu so zákazníkmi a ja -Pepito som sa staral o organizáciu a financie. Ako sme rástli, hľadali sme nových zamestnancov a vytvorili tím veľmi šikovných ľudí, ktorí sú dennodenne našou silnou oporou. Neskôr sme otvorili e-shop, aby sme sa dostali aj do iných miest a oslovili ďalších milovníkov talianskych chutí.

Na trh sme začali prinášať talianske produkty, ktoré nie sú bežne dostupné v obchodoch a na našom trhu. Starostlivo sme vyberali tie, ktoré nás ohúrili. Zdieľali sme rady, ako pripraviť cestoviny, či omáčky a aké vína sa ku ktorému jedlu hodia. Postupne sme vytvorili komunitu s rovnakou vášňou a mnohí z našich zákazníkov sú už naši priatelia a podporovatelia, ktorí s nami každoročne oslavujú aj naše narodeniny.

image
image

Čo máme za sebou a čo nás čaká

Náš pôvodný názov Primitivo vznikol úplnou náhodou. Bolo to vtipné, netradičné, zapamätateľné a zároveň to reprezentovalo známu odrodu vína z juhu Talianska, ktorú sme si sami obľúbili. Avšak časom a naším vývojom sme zistili, že tento názov nás nevystihuje a dokonca u ľudí vytvára negatívne asociácie. Keďže sme dvaja perfekcionisti – názov Perfetto dokonale vystihuje o čo sa snažíme a čo prinášame. Naše nové logo je vizuálne vyjadrená láska k Taliansku a našej práci, ktorú robíme zo srdca.

image

Zmena mena a vizuálu je pre nás aj míľnikom a štartom k väčším plánom. Budúcnosť vidíme v postupnom rozširovaní a chceme neustále zväčšovať aj našu ponuku rôznych talianskych produktov. Radi by sme časom vytvorili sieť predajní Perfetto aj v iných mestách na Slovensku formou franchisingu. Na pláne máme vernostný program, platformu pre veľkoobchodné nákupy, možnosť spolupráce, nové video - recepty a mnoho ďalšieho.

Naša ponuka služieb

service image
service image
service image
service image
 
 

Zastavte sa u nás na kávičku

Našu predajňu a bistro nájdete ukrytú v súkromnom dvore centra mesta Prešov. Čaká na vás jedinečná atmosféra s talianskou hudbou a terasou plnou muškátov. Naše menu pre vás meníme podľa aktuálnej sezóny a nájdete ho aj na ručne kreslených tabuliach. Príjemná energia a rodinná atmosféra – to je Perfetto. Príďte sa presvedčiť sami.

Tak kedy sa vidíme?

SUBITO PRESTO   

image