0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Spôsoby platby:

Vašu objednávku na našom e-shope môžete uhradiť jednoducho a rýchlo rôznymi spôsobmi a to kartou, bankovým prevodom, dobierkou alebo Bitcoinom. O procesoch s Vašou objednávkou Vás budeme náležite informovať.

icon
Platba online kartou
Platba online kartou

Najkomfortnejší spôsob, ako môžete uhradiť Vašu objednávku, je platba kartou cez internet. Pri jej voľbe budete presmerovaní na zabezpečené stránky, kde vyplníte platobné údaje podľa pokynov poskytovateľa platobnej brány. Čiastka bude okamžite po tom, čo ju autorizujete, prevedená na náš účet. Tento spôsob urýchľuje proces objednávky, nakoľko ju môžeme odoslať ihneď po tom, čo spárujeme Vašu platbu s patričnou objednávkou. Platby týmto spôsobom fungujú celosvetovo pri kartách VISA a MASTERCARD. Ide o ten zďaleka najlepší spôsob úhrady, nakoľko prebieha z pohodlia domova, nevyžaduje si od Vás operácie s hotovosťou ani cestu k bankomatom, či klikanie na účte. A ešte je tento moderný spôsob online platby výborne zabezpečený. Náš e-shop taktiež podporuje užívanie platobných aplikácií pre ešte rýchlejšie a pohodlnejšie uhradenie Vašej objednávky. Ak používate GOOGLE PAY, alebo APPLE PAY, môžete použiť tieto aplikácie na platbu. Stačí mať k dispozícii telefón, kde zostáva len nasledovať jednoduché pokyny na uhradenie. V prípade, že počas platby kartou došlo k chybe, alebo platba kartou nefunguje z iného dôvodu, v emaily Vašej objednávky nájdete tlačidlo, pomocou ktorého môžete zmeniť spôsob platby.

icon
Platba prevodom na účet
Platba prevodom na účet

V prípade platby prevodom na účet Vám po vytovrení objednávky na email zašleme pokyny k platbe. Keď bude Vaša platba pripísaná na náš účet, dostanete od nás na email potvrdenie o prijatí platby. Dôkladne si skontrolujte všetky údaje skôr ako platbu odošlete. Upozorňujeme, že pri platbe "prevodom na účet" môže trvať niekoľko dní, než bude platba spracovaná, preto trvá doručenie týchto objednávok o niečo dlhšie ako pri voľbe platby “online kartou”, alebo platba “na dobierku”. Ak Vaša objednávka bude aj po dvoch odoslaných upomienkach evidovaná ako neuhradená, bude automaticky zrušená.

icon
Platba na dobierku
Platba na dobierku

V prípade platby na dobierku, bude Vaša objednávka po potvrdení pripravená a odovzdaná prepravnej spoločnosti. Vašu objednávku uhradíte pri prevzdaní od prepravnej spoločnosti v hotovosti, alebo kartou.

icon
Platba Bitcoinom a Lightning Networkom
Platba Bitcoinom a Lightning Networkom

Obšírnejší článok o platbe Bitcoinom nájdeš na tomto linku.

Spôsoby Dopravy:

Vašu objednávku Vám pripravíme a doručíme čo najrýchlejšie, ako to bude možné. Subito presto!

icon
Doprava prepravnou spoločnosťou
Doprava prepravnou spoločnosťou

Pri využití dopravy prepravnou spoločnosťou budete informovaní samotnou spoločnosťou o dátume a približnom čase doručenia zásielky. V deň doručenia Vás bude informovať kuriér, ktorý Vám zásielku doručí. Dĺžka dodacej doby je zvyčajne do 48 hodín od prevzatia balíčka prepravnou spoločnosťou.

icon
Vyzdvihnutie na naších odberných miestach
Vyzdvihnutie na naších odberných miestach

Pokiaľ máte cestu okolo našich odberných miest, osobný odber Vám umožňuje si Vašu objednávku vyzdvihnúť priamo v našom odbernom mieste eshopu zdarma, alebo na našej predajni za manipulačný poplatok 1,50€. Ide teda o najrýchlejší spôsob prevzatia tovaru.