Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Ryža a Rizotá

 Vitajte v našej podkategórii ryža a rizotá, ktoré tvoria základ mnohých chutných a zdravých jedál, ideálnych pre vyváženú stravu a udržanie zdravého životného štýlu. Ryža je mimoriadne univerzálna potravina, bohaté na vlákninu, vitamíny a minerály. Naša ponuka zahrňuje širokú škálu týchto produktov, od tradičnej talianskej ryže na rizoto až po exotické odrody, ako čierna ryža.

 

V Taliansku, krajine s bohatou poľnohospodárskou tradíciou, sa pestuje ryža najvyššej kvality, a práve tieto produkty môžu byť dostupné aj vo vašej kuchyni prostredníctvom nášho internetového obchodu, perfetto.  

 

Pozývame Vás objaviť bohatú ponuku našich produktov a vyskúšať ich v množstve chutných receptov. Zistíte, ako vďaka nim môžete vytvoriť zdravé a lahodné pokrmy plné proteínov a vlákniny. Naše potraviny sú ideálne pre vegetariánov, vegánov, ale aj pre tých, ktorí sa snažia o vyváženú stravu.

 

Vďaka našim produktom sa môžete pustiť do varenia tradičných talianskych jedál, alebo experimentovať s novými a exotickými receptami. Pripomeňte si skutočné talianske chute s našimi produktmi a vytvorte jedlá, ktoré sú nielen chutné, ale aj plné výživy a vitality.

vector logo bg
Filter
DaVinci Zľava 10% badge image
7,63  € 6,87  €
badge image
5,34  €
DaVinci Zľava 13% badge image
4,49  € 3,91  €
badge image
27,50  €
badge image
6,24  €
Zľava 20% badge image
31,60  € 25,28  €
DaVinci badge image
7,32  €
DaVinci Zľava 3% badge image
6,00  € 5,82  €
vector logo bg