0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Perfetto už od roku 2016 pod jednou strechou zhromažďuje všetky mysliteľné dobroty talianskej kuchyne, a dováža ich k Vám domov. Našim heslom už od počiatku bolo prinášať na stôl chutné aj zdravé, ale predovšetkým talianske produkty.

Nech už je Vašim záujmom ochutnať talianske víno, kávu, alebo si uvariť podľa receptov cestoviny, či upiecť pizzu ako z Neapola, to všetko Vám náš e - shop ponúka krok za krokom pomocou talianskych produktov v našej ponuke. S nami môžete začať jesť stredomorsky originálnejšie, hodnotnejšie a kvalitnejšie. Je nám cťou dovážať do Vašich domovov aj pôvodom označené produkty z Talianska. Výber našich produktov dôkladne prehodnocujeme. Záleží nám totiž nielen na pôvode, ale taktiež na rôznorodosti a špecifickosti nášho sortimentu, preto na našom e - shope nájdete široký sortiment talianskych produktov, neobmedzených na istú časť Talianska, ale pochádzajúcich z jeho najrozličnejších končín. Dôvodom je predovšetkým naša snaha poskytnúť zákazníkom spektrum talianskych produktov, ktoré nemajú na slovenskom trhu zastúpenie a tiež snaha napredovať a rozširovať sortiment, aby boli naši zákazníci s výberom spokojní. V našom sortimente, preto nájdete aj produkty s garantovanými a certifikovanými označením pôvodu.

Sortiment a produkty na našom e - shope nielenže vždy dopĺňame, ale tiež si zakladáme na ich kvalite, či už ide o potraviny, alebo o víno. Snažíme sa myslieť na každú vekovú kategóriu, či už ide o najmenších alebo najstarších. Inými slovami, s našim e - shopom môžete zažiť chute, ako keby ste boli v Taliansku celý život. Vína z našej ponuky vyberáme degustáciou a následným výberom a to isté platí aj pri iných našich produktoch. Väčšina z našich dodávateľov sú rodinné firmy s dlhoročnými skúsenosťami v obore, talianskymi tradíciami a originálnymi receptúrami, ktoré sú na trhu viac, ako desaťročia. Kvalitu nevyznávame len slovami, ale predovšetkým našou prácou a produktami, aké nachádzajú po Slovensku veľa spokojných a trvalých zákazníkov.