0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Ochutnávky vína

Ochutnávky vína sú cestou do srdca talianskej vinárskej tradície. V našej Enotece alebo priamo vo Vašej firme Vám ponúkame jedinečný zážitok z ochutnávky talianskeho vína.

 

Pre koho sú ochutnávky určené

Nech už ide o oslavu, teambuildingovú akciu, rozlúčku so slobodou, firemný večierok alebo jednoduché stretnutie s priateľmi, naše ochutnávky vína Vám ponúkajú príležitosť spojiť sa s talianskou vinárskou tradíciou. Bude to zážitok plný radosti, spoločnosti a, samozrejme, výborného vína. Spoznajte Taliansko skrz víno s nami – Salute!

 

Výber vín

Vína, ktoré chcete ochutnať si vyberte podľa vašich preferencií alebo nechajte výber na nás, pričom Vás prevedieme od osviežujúcich talianskych bubliniek až po plné červené vína z juhu Talianska. Naším cieľom je vám pomôcť objaviť rozmanitosť talianskych vín a nájsť to, čo vám bude chutiť najviac.

 

Pochutiny

Okrem toho, že Vám pomôžeme s výberom vína, radi Vám pripravíme aj lahodné antipasti - nárez talianskych mäsovo- syrových špecialít a nakladanej zeleniny. Táto kombinácia Vám umožní skutočne zážitkovú ochutnávku, kde sa talianska kultúra a gastronómia spoja s kvalitnými vínami. Delizioso!

 

Viac Informácií a cenová ponuka

Ak potrebujete viac informácií, alebo pripraviť konkrétnu cenovú ponuku neváhajte nás kontaktovať emailom, telefonicky, alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Kontaktujte nás v prípade záujmu o ochutnávka vín