Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Vigneti Zanatta Renadoro Vermentino Di Gallura DOCG 0,75l

0
5 hodnotení produktu Zobraziť hodnotenia

Vinice mladej spoločnosti Vigneti Zanatta už od svojho vzniku v roku 2003 sľubujú v pohári vína ochutnávku všetkých chutí Sardínie. Koncentrujú sa na zachovanie tradícií v kombinácii s dôrazom na exkluzívnosť ich cieľov. Piesočnatá a veľmi… Zobraziť celý popis

Predaj skončil
avatar
Attenzione, tu sa môžete informovať telefonicky!
+421 919 025 565
Vigneti Zanatta Renadoro Vermentino Di Gallura DOCG 0,75l

Vinice mladej spoločnosti Vigneti Zanatta už od svojho vzniku v roku 2003 sľubujú v pohári vína ochutnávku všetkých chutí Sardínie. Koncentrujú sa na zachovanie tradícií v kombinácii s dôrazom na exkluzívnosť ich cieľov. Piesočnatá a veľmi suchá pôda Sardínie dodáva vínam ich viníc nezameniteľne aromatickú a korenistú príchuť. Špecializujú sa len na dva typy vína – Vermentino di Gallura a Cannonau di Sardegna DOC. Biele suché víno Renadoro je práve z prvej zmienenej odrody, a je tak klasickým príkladom vinárskeho umenia na severe Sardínie. V tejto oblasti sa darí predovšetkým práve odrode Vermentino, a ako je pre vína, vyrobené v týchto končinách zvykom, charakterizuje ich svetlá slamovo žltá farba s nádychom zelenej. Renadoro je jemnej chuti, má stabilné dobre štruktúrované telo a výraznú a delikátnu arómu sušených marhúľ a citrónového krému. V pozadí zacítime aj bylinky. Renadoro je po všetkých stránkach osviežujúcim rafinovaným vínom, vhodným na príjemný večer na terase. Výborne sa hodí k ustriciam, vegetariánskym jedlám, predjedlám a pochutinám.

icon
Výborná chuť
icon
Vhodné ako darček
icon
Top kvalita
icon
Elegantný dizajn
Parametre
EAN:
8055320030000
Výrobca
Regióny Talianska:
Krajina pôvodu: Sardegna

Sardegna alebo Sardínia patrí k najväčším stredomorským ostrovom Talianska. V minulosti bola Sardínia pod nadvládou Aragonu (španielska provincia), a preto väčšina odrôd pochádza práve zo Španielska. Ďalšie odrody so sebou priniesli savojskí panovníci. Prestavte si nádherný ostrov obklopený krištáľovo čistými vodami Stredozemného mora. Sardínia, známa svojou jedinečnou prírodou a bohatou históriou, je domovom jednej z najexkluzívnejších vínnych oblastí v Európe.

Chcem vybrať produkty podľa oblasti

Hodnotenia produktu

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.