0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: AGROMONTE SICILIA

Carmelo, otec rodiny plný vášne pre taliansku pôdu, spolu so svojou manželkou Idou, položili v roku 1970 základy činnosti, ktorá neskôr prerástla do spoločnosti Agromonte Sicilia. Tento rodinný podnik, ktorý tvorí srdce a dušu talianskej tradície, je známy najmä svojou omáčkou pripravenou na servírovanie - pravým špičkovým produktom, ktorý je hrdosťou Sicílie. Agromonte Sicilia, so svojimi koreňmi hlboko zasadenými v sicílskej pôde, sa rozrástla vďaka usilovnej práci celej rodiny.
Carmelo a Ida, spolu so svojimi deťmi - Giorgiom, Giusym, Marcom a Miriam - pretransformovali svoju lásku k Taliansku na prosperujúcu spoločnosť, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a autentickosťou. Spoločnosť, ktorá v závislosti od sezóny zamestnáva od 25 do 150 pracovníkov, dokáže denne vyprodukovať tisíce omáčok. Produkty sú balené v rôznych formátoch - od podnosov po tégliky rôznych veľkostí a fliaš - čo zabezpečuje, že každý nájde svoj obľúbený spôsob, ako si vychutnať kúsok Sicílie, kdekoľvek na svete. Základom úspechu Agromonte Sicilia je nekompromisná kvalita. Každý krok v procese, od pestovania surovín v skleníkoch až po finálny produkt, je starostlivo monitorovaný.
Società Agricola Monterosso, materská spoločnosť Agromonte Sicilia, pritom realizuje celý rad iniciatív zameraných na udržiavanie vysokého štandardu, od výberu surovín až po komunikáciu s konečnými spotrebiteľmi. V Agromonte Sicilia sa všetko točí okolo autenticity, kvality a rodinnej tradície. Ich produkty sú viac než len jedlo; sú prejavom lásky k sicílskej zemi a jej bohatej kultúre. Či už hľadáte autentickú sicílsku omáčku na dochutenie vašich jedál, alebo chcete objaviť pravú chuť Talianska, Agromonte Sicilia ponúka nezameniteľnú kvalitu a nezabudnuteľný zážitok.

 

vector logo bg
Filter
vector logo bg