Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Pesto a Nátierky

Objavte s nami lahodný svet talianskeho pesta a nátierok, ktoré sú esenciou stredomorskej kuchyne a základom mnohých jedál. V našom internetovom obchode nájdete jedinečný výber týchto gurmánskych pokladov, pripravených s láskou a tradičnou talianskou vášňou.

 

Pesto, ktorého srdcom je čerstvá bazalka, výborný olivový olej, píniové oriešky a zrejúci parmezán, je dokonalým príkladom talianskeho kulinárskeho umenia.  V našej ponuke nájdete bohaté zastúpenie toho najkvalitnejšieho pesta z Talianska.

 

Nátierky z našej ponuky sú výbornou alternatívou pre milovníkov jednoduchých, ale výrazných chutí. Či už ide o nátierky z čiernych olív, sušených paradajok alebo artičokov, každá z nich je pripravená s dôrazom na zachovanie prirodzených chutí a vôní. V tejto kategórii tiež nájdete celú sadu rozličných nátierok, v ktorých sú Taliani vyloženými gurmánmi, vrátane nátierky z húb, delikátnych paštét alebo terriniek a podobne, vhodných napríklad na pečivo.

 

Naše pestá a nátierky sú ideálnym spôsobom, ako pridať šmrnc každému jedlu a zažiť pravú taliansku kuchyňu priamo vo svojej domácnosti.

vector logo bg
Filter
Najpredávanejšie badge image
15,38  €
Najpredávanejšie badge image
55,02  €
Najpredávanejšie badge image
100,64  €
Najpredávanejšie badge image
14,65  €
Najpredávanejšie badge image
37,76  €
Najpredávanejšie Deň žien badge image
10,02  €
Nový tovar Deň žien badge image
6,35  €
Nový tovar badge image
7,69  €
Deň žien Zľava 4% badge image
7,88  € 7,56  €
Deň žien badge image
4,55  €
vector logo bg