0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Pesto a Nátierky

Objavte s nami lahodný svet talianskeho pesta a nátierok, ktoré sú esenciou stredomorskej kuchyne a základom mnohých jedál. V našom internetovom obchode nájdete jedinečný výber týchto gurmánskych pokladov, pripravených s láskou a tradičnou talianskou vášňou.

 

Pesto, ktorého srdcom je čerstvá bazalka, výborný olivový olej, píniové oriešky a zrejúci parmezán, je dokonalým príkladom talianskeho kulinárskeho umenia.  V našej ponuke nájdete bohaté zastúpenie toho najkvalitnejšieho pesta z Talianska.

 

Nátierky z našej ponuky sú výbornou alternatívou pre milovníkov jednoduchých, ale výrazných chutí. Či už ide o nátierky z čiernych olív, sušených paradajok alebo artičokov, každá z nich je pripravená s dôrazom na zachovanie prirodzených chutí a vôní. V tejto kategórii tiež nájdete celú sadu rozličných nátierok, v ktorých sú Taliani vyloženými gurmánmi, vrátane nátierky z húb, delikátnych paštét alebo terriniek a podobne, vhodných napríklad na pečivo.

 

Naše pestá a nátierky sú ideálnym spôsobom, ako pridať šmrnc každému jedlu a zažiť pravú taliansku kuchyňu priamo vo svojej domácnosti.

vector logo bg
Filter
Najpredávanejšie badge image
14,51  €
Najpredávanejšie badge image
15,61  €
Najpredávanejšie badge image
10,68  €
vector logo bg