0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: URBANI TARTUFI

Urbani Tartufi je talianska spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších dodávateľov čerstvých a sušených hľuzoviek na svete. Firma bola založená v roku 1850 v regióne Umbria a odvtedy sa stala jednou z najuznávanejších a najrenomovanejších značiek v oblasti hľuzoviek.
Urbani Tartufi sa zameriava na výrobu kvalitných produktov z hľuzovky, ktoré majú jedinečnú chuť a vôňu. Firma ponúka širokú škálu produktov, ako sú trufle v konzervách, sušené hľuzovky, hľuzovkové omáčky, hľuzovkové oleje a mnoho ďalších produktov z hľuzovky. Urbani Tartufi sa snaží zabezpečiť najvyššiu kvalitu svojich produktov a preto spolupracuje s miestnymi farmami, ktoré pestujú najlepšie druhy hľuzovky. Firma má tiež vlastné farmy na pestovanie hľuzoviek, čo jej umožňuje kontrolovať každý krok výrobného procesu a zaručiť vysokú kvalitu svojich produktov. Okrem toho, Urbani Tartufi investuje veľa do výskumu a vývoja nových produktov z hľuzovky.
Firma sa snaží inovovať a vytvárať nové chutné produkty, ktoré si získajú srdcia zákazníkov. Urbani Tartufi je známa svojimi truflovými produkty, ktoré majú jedinečnú chuť a vôňu.Urbani Tartufi má silnú prítomnosť nielen v Taliansku, ale aj v mnohých ďalších krajinách po celom svete. Firma dodáva svoje produkty do najluxusnejších reštaurácií a hotelov a je obľúbená aj medzi kuchármi a domácimi kuchárom. Značka Urbani Tartufi zaručuje kvalitu, chuť a vôňu a je preto obľúbenou značkou medzi milovníkmi trufle po celom svete.

vector logo bg
Filter
vector logo bg