0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: STAR

Spoločnosť STAR vznikla v roku 1948, keď Regolo Fossati založil továreň v Muggiò v Brianze. Nasledujúci rok prevzal spoločnosť jeho syn Danilo, skutočný zástanca afirmácie spoločnosti, ktorý sa snažil byť vždy blízko zákazníkovi, pochopiť jeho túžby a uspokojiť jeho očakávania.
V 60. rokoch STAR uviedla na trh slávnu Gran ragú, prvú omáčku na priamu spotrebu vyrábanú priemyselne v Taliansku a rovnako na taliansky trh uviedla spoločnosť svoj prvý čaj vo filtroch Star Tea. Nasleduje Sogni d'Oro harmanček, ktorý následne rozšíri ponuku o bohatú škálu bylinkových čajov a nálevov.
V priebehu šesťdesiatych rokov sa ústredie spoločnosti presťahovalo do Agrate Brianza. V 70. rokoch sa zrodil Pummarò STAR, prvý paradajkový pretlak vyrábaný na priemyselnej úrovni v Taliansku a Polpabella, paradajková dužina nakrájaná na kocky, čo predstavovalo skutočnú novinku v histórii paradajkových omáčok.
Počas osemdesiatych rokov sa spoločnosť STAR etablovala, ako gigant talianskeho agropotravinárskeho priemyslu a získal vlastníctvo slávnej značky Tigullio.
V roku 2007 sa STAR stala súčasťou novej nadnárodnej potravinárskej skupiny: skupiny Gallina Blanca Star, 100% kontrolovanej skupinou Agrolimen, jednou z najväčších medzinárodných potravinárskych spoločností.
V roku 2009 spoločnosť STAR predstavila prvý vývar v tetrapaku na priamu spotrebu v Taliansku, čím otvorila nový segment trhu.
Rok 2013 je rokom uvedenia orientálnych rezancov Saikebon, čo predstavovalo revolúciu v regáloch hotových jedál.
V súčasnosti STAR patrí ku GBfoods, skupine, ktorá spája podnikateľského a inovatívneho ducha. Inovatívny prístup, pozornosť k miestnym receptom, odhodlanie zabezpečiť vyváženú kuchyňu každý deň a rešpektovanie sociálnych otázok sú kľúčovými prvkami úspechu skupiny.

vector logo bg
Filter
vector logo bg