Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: SANPELLEGRINO

  

Talianska spoločnosť Sanpellegrino vznikla v roku 1899 a stala sa vďaka svojmu neuveriteľnému príbehu a celosvetovému úspechu ikonou talianskeho vkusu a elegancie. Spoločnosť je známa výrobou jednej z najznámejších a najkvalitnejších minerálnych vôd na trhu s názvom SANPELLEGRINO. Už v prvom roku pôsobenia vyrobila viac ako 30 000 fliaš minerálnej vody a viac ako 5000 fliaš expedovala do zahraničia. Úspech minerálnej vody rýchlo rástol a distribučná sieť sa rozrastala po celom svete. V roku 1908 sa Sanpellegrino stala najlepšou stolovou vodou na svete. V roku 1932 predstavila spoločnosť svetu vôbec prvú oranžádu s názvom Aranciata, ktorá znamenala obrovský úspech. V nadväznosti na tento úspech a na oslavu 50. narodenín spoločnosti vznikol nový rad šumivých nápojov s rôznymi ovocnými príchuťami, ktoré uspokojili meniace sa chute nadšenej verejnosti.  
V 50. rokoch 20. storočia už celý svet pil a poznal minerálnu vodu Sanpellegrino a jej ovocné šumivé variácie. V roku 1957 bola založená spoločnosťou Sanpellegrinou spoločnosť Acqua Panna Company, ktorá na trh uviedla harmonicky sviežu, čistú a mäkkú neperlivú minerálnu vodu Acqua Panna, ktorej prameň vyviera v Toskánsku. Somelieri, šéfkuchári a znalci po celom svete sa zhodujú v tom, že minerálne vody Acqua Panna  a Sanpellegrino sú podstatou talianskeho životného štýlu a dobrého vkusu, a tak zdobia tie najlepšie jedálenské stoly na svete. V roku 2010 predaj minerálnej vody a šumivých ovocných nápojov San Pellegrino  dosiahol ohromujúci počet 1 miliardy predaných fliaš za jediný rok. Sortiment šumivých ovocných nápojov sa neustále rozširuje o originálne nové príchute, kreatívny mix čerstvých a šťavnatých ingrediencií, ktoré uspokoja meniace sa chute a preferencie spotrebiteľov.
So svojimi talianskymi koreňmi a medzinárodnou dušou sa Sanpellegrino snaží reprezentovať to najlepšie z Talianska  a prinášať taliansky štýl, eleganciu a kvalitu do každej krajiny, v ktorej sa nachádza.

vector logo bg
Filter
Piknik badge image
1,31  €
vector logo bg