0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: MULINO BIANCO

Mulino Bianco predstavuje viac ako 40 ročnú históriu výroby kvalitného pečiva a sladkostí z Talianska. Značka Mulino Bianco, ktorú navrhol Giò Rossi v spolupráci s Cesare Trolli je výsledkom spojenia troch symbolov: klasov a kvetov vyjadrujúcich prirodzenosť, postava mlyna evokuje tradíciu a názov Mulino Bianco zahŕňa prvé dva prvky v konceptoch pravosti a zdravia. V roku 1975 sa zrodili prvé sušienky, ktoré navodzovali sedliacku atmosféru a minulé časy. Kvalitu a prirodzenosť produktu ešte podčiarkuje receptúra ​​s originálnymi ingredienciami zobrazenými na bočnej strane každého obalu sušienok.
Druhá polovica osemdesiatych rokov bola svedkom jasného potvrdenia značky a zrodu mnohých produktov a nových línií. V roku 1980 sa zrodil rad Merende del Mulino s brioškami, šiškami a croissantmi. V roku 1985 Mulino Bianco uviedla na trh vlastnú značku sušienok Sfoglia di Wheat, ktorá sa presadila prirodzenosťou ingrediencií a dosiahla štvrté miesto na pekárenskom trhu v Európe. V roku 1987 sa zrodili aj Ritornelli a Abbracci, krehké sušienky charakterizované dvojfarebným cestom, a Pan di Stelle , čokoládové sušienky s cukrovými hviezdičkami.
V 90 rokoch štartuje kampaň Family del Mulino, ktorá so sériou epizód, predstavuje každodenný život „talianskej“ rodiny so sladkými tónmi modernej rozprávky. Mulino Bianco po prvý raz potvrdzuje, že prírodu možno nájsť aj v meste a vyvážené stravovanie vám umožní znovu získať autentickosť aj v hektickom metropolitnom živote. V 90 rokoch sa zrodilo množstvo noviniek a medzi nimi aj flauty, ktoré vyhrali Strieborný podnos ako najlepší cukrársky výrobok roka. 
V roku 2000 spoločnosť svojimi výrobkami z mlyna prichádza s novou kampaňou a poslaním „ Jedzte zdravo a žite lepšie “. Množstvo nových produktov, ktoré si získali priaznivcov malých i veľkých. V roku 2014 spoločnosť prichádza s prvým jemným a slaným občerstvením Focaccelle. Po roku 2014 prichádza množstvo špeciálnych edícií ako sušienky lásky k sviatku zamilovaných alebo Rosites, ktoré boli vytvorené ako odpoveď na požiadavku mnohých užívateľov, ktorí žiadajú o vrátenie Tortorelle, historických sušienok, zdobených cukrovou polevou.
Mulino Bianco je výrobca kvalitného pečiva, sušienok, sladkých i slaných delikates, ktoré sú zárukou kvalitných ingrediencií, dlhoročných procesov výroby, lásky k Taliansku a tradičným talianskym receptom. Každoročne prichádzajú s množstvom reklamných a propagačných materiálov, ktoré dokazujú ich napredovanie v digitálnej podobe a neustále obnovujú svoju ponuku novými výrobkami a chuťami. 

vector logo bg
Filter
Najpredávanejšie badge image
4,27  €
Najpredávanejšie badge image
3,59  €
Najpredávanejšie badge image
5,38  €
Najpredávanejšie badge image
3,71  €
Najpredávanejšie badge image
4,04  €
vector logo bg