0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: PANEANGELI

Zakladateľ spoločnosti Ettore Riccardi, narodený v Cremone v roku 1907, začal pracovať veľmi mladý, v školskom veku, v rodinnej mliekarni v Cremone. Keďže sa nechcel venovať otcovmu biznisu, začal v 14 rokoch pracovať ako predavač v potravinách, štúdium ukončil vďaka večerným technickým školám.
Vo veku 18 rokov, v dobe, v ktorej ľudia dosahovali plnoletosť vo veku 21 rokov, sa mladý Ettore oslobodil „ad personam“ v oblasti občianskych práv a otvoril si vlastný obchod s potravinami na okraji Cremony. Vo veku 23 rokov sa oženil s Giuliou Trombini, osobnosťou, ktorá sa ukázala byť základom rastu spoločnosti.
V roku 1932 sa zrodilo prvé vrecúško droždia Pane degli Angeli, tyrkysovej farby a s dizajnom dvoch malých anjelikov ponúkajúcich tortu. Spoločnosť Paneangeli sa začala venovať aj pizze a slaným koláčom. V 80. rokov 20.storočia sa zrodili pivné kvasnice Mastro Fornaio a kvasnice Pizzaiolo.
Postupom času sa tradícia a inovácia spojili a začali tvoriť nový príbeh. Vďaka čoraz širšej škále produktov, ktoré sú ideálne na splnenie všetkých potrieb, sa Paneangeli stal čarovným spojencom pre tých, ktorí radi doma pripravujú a zdobia sladké i slané jedlá.
Ettore opustil Paneangeli začiatkom 70. rokov, no napriek tomu ju zvonku s láskavou pozornosťou naďalej sledoval. Vďaka modernému závodu postavenému v roku 1978 a novým stratégiám sa spoločnosť čoskoro stala značkou, ktorú si spotrebitelia obľúbili.
Krédom spoločnosti je sprevádzať ľudí pri uspokojujúcom a napĺňajúcom zážitku z varenia. Z tohto dôvodu v súčasnosti rovnako ako v minulosti ponúkajú rady, stále nové nápady a množstvo receptov, ale predovšetkým, sortiment ich výrobkov sa každým dňom rozširuje, aby sa prispôsobil novým požiadavkám zákazníkov.

vector logo bg
Filter
Talianske dni badge image
2,03  €
vector logo bg