Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: NESTLÉ

Nestlé Group, ktorá pôsobí v 186 krajinách s viac ako 2 000 globálnymi a lokálnymi značkami, je poprednou svetovou potravinárskou spoločnosťou, ktorá pôsobí od roku 1866 v oblasti výroby a distribúcie produktov pre výživu, zdravie a pohodu ľudí. Spoločnosť Nestlé, ktorá je v Taliansku prítomná už viac ako 100 rokov sa každý deň zaväzuje konkrétnymi činmi, aby svojimi produktmi a značkami vyjadrila všetku kvalitu potravín.
V roku 1924 Nestlé otvára svoju prvú továreň v Taliansku, ktorá je určená na výrobu mliečnej múky a kondenzovaného mlieka. Od roku 1949 Nestlé rozširuje svoje produktové portfólio v oblasti výživy. Od roku 1960 sa k mliečnym múkam postupne pridáva kompletný sortiment detských produktov. Nestlé upevňuje svoju prítomnosť v Bel Paese so značkami Buitoni, Perugina, KitKat a Smarties, čím sa stáva jedným z hlavných hráčov na talianskej scéne Food & Beverage.
V roku 1986 Nestlé uvádza na trh v Taliansku Nespresso, ktoré prináša revolúciu na trhu s kávou a porciovanou kávou v kapsulách. Nestlé od roku 1992 uviedlo na trh množstvo výrobkov medzi nimi Nestlé Purina Petcare a posilnilo svoju pozíciu v minerálnych vodách so značkami Acqua Panna a S.Pellegrino.  V roku 2016 sa Perugina stáva medzinárodným centrom pre výrobu čokolády.
V roku 2021 Nestlé oznamuje Net Zero Roadmap na dosiahnutie nulových emisií uhlíka do roka 2050.
V Taliansku sa spoločnosť Nestlé zaviazala vytvárať spoločnú hodnotu pre celú spoločnosť. Vytvorená zdieľaná hodnota sa rovná 3,6 miliardám eur, čo zodpovedá 0,2 % celkového hrubého domáceho produktu (HDP). 

vector logo bg
Filter
vector logo bg