Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: MATILDE VICENZI

Príbeh  spoločnosti Matilde Vicenzi sa začína v roku 1905 malou, ale vynikajúcou sériou pečiva v San Giovanni Lupatoto vo Verone, kde sa dodnes nachádza sídlo spoločnosti. Expanzia z remeselného pečenia do malého priemyslu prebehla pomerne rýchlo. 
Giuseppe Vicenzi, prezident skupiny a vnuk zakladateľky, inšpirovaný svojou vytrvalou vášňou pre rodinný podnik, chcel obnoviť remeselné snaženie Matildy vo väčšom meradle. Po vzore svojich predchodcov dokázal Giuseppe vďaka vytrvalosti a vášni rozšíriť spoločnosť na odvetvie vyrábajúce široký sortiment prémiového pečiva.
Spoločnosť Vicenzi, ako ju poznáme dnes, vznikla v roku 2005, keď Giuseppe Vicenzi urobil dôležitý krok k akvizícii celej pekárenskej pobočky Parmalat, vrátane značky: Grisbì so slávnym plneným krehkým pečivom.
Vďaka vedúcej úlohe najväčšieho sortimentu typického jemného talianskeho pečiva a vďaka Giuseppeovej charizme a veľkej vášni  vyniká spoločnosť Vicenzi ako prémiový výrobca čerstvého a rozmanitého pečiva, koláčových základov, sušienok a pekárenských výrobkov, drobností a samostatných výrobkov. Jeho výroba prvotriedneho pečiva je založená na výbere tých najlepších surovín, pozornosti k detailu a vášni skúsených cukrárov. Z týchto a mnohých ďalších dôvodov je spoločnosť Vicenzi považovaná za jedného z popredných svetových výrobcov jemného talianskeho pečiva. Úspešný príbeh spoločnosti, ktorá vyrástla z malého rodinného podniku na významného lídra v priemyselnom pečení, je skutočne pozoruhodný a obdivovaný po celom svete. V súčasnosti je Vicenzi známy a oceňovaný po celom svete vo viac ako 100 krajinách ako medzinárodný symbol jemného talianskeho pečiva. 

vector logo bg
Filter
Najpredávanejšie Piknik Zľava 6% badge image
2,78  € 2,61  €
Najpredávanejšie Piknik badge image
2,78  €
Najpredávanejšie Piknik badge image
2,88  €
Najpredávanejšie Piknik badge image
2,22  €
Piknik Zľava 15% badge image
2,56  € 2,18  €
Najpredávanejšie badge image
2,22  €
vector logo bg