Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: LOACKER

Zakladateľ spoločnosti Alfons Loacker kúpil v roku 1925 cukráreň v Bolzane, kde sa aj vyučil. Jeho zručnosti pri výrobe pečiva a suroviny, ktoré si osobne vybral, si získali srdcia mnohých ľudí. Z jeho rúk sa zrodila prvá „bolzanská oblátka“, lahodný tenký a drobivý pôžitok, plnený krémom s nezameniteľnou chuťou. 
V roku 1958 sa jeho syn Armin stal vedúcim výroby a o desať rokov neskôr prevzala administratívnu časť podniku jeho dcéra Christine. Obaja spojili svoje sily a v Loackerovi bolo cítiť nový zmysel pre harmóniu. V 70. rokoch sa výroba presunula do Auna di Sotto, 1000 metrov nad morom. Napriek zákrutám, ktoré komplikujú cestovanie, sa podľa Armina dajú robiť naozaj dobré veci len tam, kde je čistý vzduch, krištáľovo čistá voda a panoráma Monte Sciliar, ktorá vždy pozdvihuje náladu. Krátko nato sa dobroty Loacker a ich vynikajúce senzorické vlastnosti rozšírili z južného Tirolska do zvyšku severného Talianska a potom do celého sveta. V roku 1999 otvorili nový výrobný závod v Heinfels vo Východnom Tirolsku. V roku 2006 otvorili prvú kaviareň Loacker Café v Brennerskom priesmyku.
Loacker je značka založená zo srdca a zostáva verná týmto hodnotám. Vždy hľadajú tie najlepšie ingrediencie a uspokoja sa iba s tými najlepšími receptami a výrobkami. 

vector logo bg
Filter
vector logo bg