Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

La Nave de Oro Pinot Nero Veneto IGT 0,75l

0
5 hodnotení produktu Zobraziť hodnotenia

Pinot Nero je odroda hrozna patriaca k tým najstarším a najprominentnejším na svete, vďaka čomu sa teší nekonečnej obľube vinárov až do dnešných čias. Táto fľaša suchého červeného vína od La Nave de Ovám prináša Pinot Nero so všetkým, čím sa táto odroda preslávila. Víno prekypuje… Zobraziť celý popis

Predaj skončil
avatar
Attenzione, tu sa môžete informovať telefonicky!
+421 919 025 565
La Nave de Oro Pinot Nero Veneto IGT 0,75l

Pinot Nero je odroda hrozna patriaca k tým najstarším a najprominentnejším na svete, vďaka čomu sa teší nekonečnej obľube vinárov až do dnešných čias. Táto fľaša suchého červeného vína od La Nave de Ovám prináša Pinot Nero so všetkým, čím sa táto odroda preslávila. Víno prekypuje arómami červených a čiernych čerešní a sliviek, s tónmi malín a iného lesného ovocia. Chuť je výrazná, no harmonicky vyvážená s dlhou dochuťou. Víno sa výborne hodí k predjedlám, či sushi. Odporúčame podávať v izbovej teplote.

icon
Super cena
icon
Ručne zbierané
icon
Elegantný dizajn
icon
Overené zákazníkmi
Parametre
Výrobca
Regióny Talianska:
Krajina pôvodu: Veneto

Benátsko(Veneto) je najväčším vinárskym regiónom Talianska, ktorý sa rozkladá od strediska zimných športov Cortina d'Ampezzo po ústie rieky Pádu do Jadranského mora. Najdôležitejšie vinohradnícke zóny sú Soave, Valpolicella a Prosecco. Pre vinárstvo v Benátsku je typické spojenie tradičných metód s modernými technológiami, čo umožňuje vytvárať vína najvyššej kvality, zachovávajúc pritom autentickosť a charakter každej odrody.

Chcem vybrať produkty podľa oblasti

Využite tento produkt aj v týchto receptoch

Vyskúšajte si uvariť tieto chutné jedlá, ktoré pre vás pripravujeme. Neváhajte ochutnať jedinečnú chuť talianskej kuchyne.

Hodnotenia produktu

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.