Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: DELIZIE DI CALABRIA

Delizie di Calabria je rodinná firma so silnými koreňmi v krásnej a živnej krajinke na juhu Talianska - v Kalábrii. Príbeh tejto spoločnosti začína v kraji, kde slnko svieti takmer nepretržite a plodná pôda daruje svoje bohatstvo. Firma Delizie di Calabria, založená rodinou Scalise v roku 1989, sa s hrdosťou stala veľvyslancom kalábrijskej gastronómie nielen v Taliansku, ale aj vo svete.

Táto spoločnosť má za sebou dlhú cestu od malého remeselníckeho podniku v malebnom meste Sersale až po dnešnú technologicky vyspelú továreň v Catanzaro. Napriek tomu zostáva verná svojim pôvodným hodnotám - rešpektu k autenticite, zlepšovaniu remeselných postupov a neustálemu hľadaniu kvality. Delizie di Calabria je viac ako len výrobný podnik. Je to manifestácia vášne a odkazu Mimmo Scaliseho - priniesť dobré a pikantné kalábrijské jedlo na stôl každého znalca pikantných jedál. Spoločnosť sa považuje za strážcu a propagátora skutočnej stredomorskej stravy, ktorá odráža bohatú a výživnú gastronomickú kultúru Kalábrie. Delizie di Calabria úspešne preniesla starovekú tradíciu kalábrijskej konzervárskej remesla do súčasnosti.

Zároveň však nezabúda na dôležitosť inovácií. Ako dôkaz toho môže poslúžiť inovatívny systém sušenia, ktorý bol v roku 2017 zavedený pre výrobu sušených chilli papričiek. Súčasťou spoločnosti Delizie di Calabria je aj silný záväzok k udržateľnosti. Všetky suroviny sú starostlivo a uvedomelo vyberané, pestované a zberané v súlade s ročnými obdobiami a ekologickými výrobkami. Všetko to dokazuje vysledovateľnosť celého dodávateľského reťazca. Konečne, najdôležitejším prvkom Delizie di Calabria je snaha vytvárať autentickú, kvalitnú a výživnú stravu pre každého spotrebiteľa - či už je to reštaurácia, obchod alebo jednotlivý spotrebiteľ. Každý produkt, ktorý opustí továreň Delizie di Calabria, je kúskom Kalábrie a každé sústo je cestou do krajiny bohatej na tradície a chute. 

vector logo bg
Filter
vector logo bg