0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: CANNAMELA

Príbeh spoločnosti Cannamela sa začína vo štvrti Lame v Bologni v roku 1956, keď sa rodina Cannamela rozhodla vydať na nové dobrodružstvo obchodovania s korením z tých najlepších plodín z celého sveta. Je to začiatok cesty, ktorá spojí ingrediencie z blízkych i vzdialených krajín.
Kvalita výroby ich produktov vychádza z pozornosti venovanej každej fázy výroby od výberu najlepších území pôvodu, cez vzťah s výrobcami, od kontroly fáz spracovania až po výber udržateľných zdrojov.
Zákulisie každého nového korenia a bylinky je dielom všetkých zamestnancov spoločnosti. Od hľadania surovín v najlepších plodinách po celom svete až po experimentálnu kuchyňu, kde ich tím špecialistov spoločnosti na senzorickú analýzu testuje a analyzuje.
Široký sortiment Cannamela je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým potrebám v kuchyni, vďaka čomu si časom vybudovali pevný vzťah so spotrebiteľmi, ako s odborníkmi v kuchyni, tak aj s tými, ktorí sa majú stále čo učiť.
Cannamela je dnes značkou národného významu prítomnou v domácnostiach všetkých Talianov, zameranú na inovácie a vždy oddanú dokonalosti.

vector logo bg
Filter
badge image
2,81  €
vector logo bg