0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: AMBROSOLI

Oficiálne sa spoločnosť Ambrosoli zrodila registráciou v roku 1923 a jej príbeh je silne spätý s osobou zakladateľa Giovanniho Battistu Ambrosoliho, ktorého vášeň pre včelárstvo obohatená o značné množstvo skúseností charakterizovala prvé etapy rozvoja spoločnosti. Ambrosoli je uznávaná, ako vedúca spoločnosť vo výrobe medu.
Súčasným cieľom spoločnosti je neustála a starostlivá práca v prospech kvality, výskum a experimentovanie s novými včelárskymi technikami, šírenie kultúry a tradície území, ktoré spoločnosť interpretuje.
Zamestnanci spoločnosti dohliadajú na celý výrobný cyklus a dôsledne vyberajú dodávateľov, ktorí, aby sa stali dodávateľmi, musia prejsť rôznymi štádiami znalostí a dôvery, ktorých proces môže trvať aj roky.
Keďže produkcia medu v Taliansku je obmedzená, spoločnosť sa spolieha okrem talianskych producentov aj na producentov z niektorých z najčistejších oblastí sveta, ako sú panenské pláne Argentíny a najodľahlejšie prérie Maďarska, Poľska a Moldavska. Ide predovšetkým o riedko osídlené oblasti s čistým vzduchom, ktorých med vyniká svojou výnimočnosťou.
Základom každého produktu, okrem prísnej kontroly kvality, je záväzok pochopiť a uspokojiť potreby a očakávania spotrebiteľa, inovovať rad produktov tak, aby vznikli jedinečné špeciality, ktoré sú vyryté do spomienok. 

vector logo bg
Filter
Talianske dni badge image
8,39  €
vector logo bg