0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: SAN CARLO

Pred 80 rokmi, v roku 1936, Francesco Vitaloni otvoril „Rosticceria San Carlo“ na ulici Via Lecco 18 v Miláne, pomenovanú podľa neďalekého kostola San Carlo al Lazzaretto. Obchod sa čoskoro preslávil revolučnou špecialitou - chrumkavými zemiakovými lupienkami,  ktoré sa denne distribuovali do okolitých podnikov.Za pár rokov sa produkcia zvýšila z dvadsiatich kilogramov denne na značné množstvá, a tak sa Francesco Vitaloni v roku 1940 presťahoval do Greca a spoločnosť prijala názov „San Carlo.“
V roku 1955 Alberto Vitaloni, súčasný prezident, prevzal vedenie od svojho otca a v roku 1970 založil „San Carlo Gruppo Alimentare SpA“ so sídlom na Via Turati. Pod jeho vedením spoločnosť dosahuje úspech a rozširuje svoje výrobu, priberá nových zamestnancov a zväčšuje skladové priestory.
V roku 2011 nastúpila do spoločnosti ako viceprezidentka Susanna Vitaloni, ktorá po boku svojho otca stojí na čele historickej značky. Spoločnosť hľadí do budúcnosti s veľkými a ambicióznymi cieľmi, ktoré ju opätovne potvrdzujú ako nesporného lídra a symbol Made in Italy a dobrého talianskeho vkusu.
Rok 2016 bol rokom osláv 80. výročia histórie spoločnosti, ktorú tvorí vášeň, tradícia, mimoriadna intuícia a schopnosť neustálej inovácie. Dôležitá etapa pre stále väčšie ciele.

vector logo bg
Filter
vector logo bg