0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: POMI

Pomì bola založená v roku 1982 v provincii Parma a okamžite sa stala ikonou vďaka svojmu inovatívnemu baleniu: kartónovej krabičke, vďaka ktorej je ľahké rozpoznať paradajkovú omáčku v ktorejkoľvek krajine, do ktorej sa vyváža.
Dnes je Pomì synonymom: kontrolovaného dodávateľského reťazca, talianskej kvality, vysledovateľnosti paradajok, udržateľnosti výrobných a transformačných procesov.
V skutočnosti sa Pomì vyrába z paradajok 560 poľnohospodárskych spoločností patriacich do Casalasco - Società Agricola SpA, ktoré sa pestujú na viac ako 7 600 hektároch medzi Cremonou, Parmou, Piacenzou a Mantovou na severe Talianska, v priemernej vzdialenosti 50 km od spracovateľských prevádzkarní.
Paradajka je 100% talianska, pestovaná s ohľadom na životné prostredie a zdravie našich spotrebiteľov.
Pomì je výsledkom 100% talianskych paradajok bez GMO, ktoré dbajú na to, aby zabezpečili nielen zdravie svojich spotrebiteľov, ale aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Spoločnosť znižuje vplyv poľnohospodárstva na životné prostredie starostlivým riadením zavlažovania a prijímania integrovaných obranných predpisov na rešpektovanie biodiverzity. 
Vďaka Pomìtrace, modernému a jedinečnému systému sledovateľnosti, Pomì zaisťuje, že každý spotrebiteľ môže sledovať produkt od regálu v obchode až po pole, kde boli paradajky pestované.

vector logo bg
Filter
Nebol nájdený žiadny produkt. Skúste zmeniť parametre vyhľadávania.
vector logo bg