0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: PAVESI

V rokoch 1937-1959 po druhej svetovej vojne Mario Pavesi obnovil činnosť svojej továrne na výrobu sušienok, na trh boli uvedené sušienky s jedinečným tvarom a ľahkou štruktúrou, ktoré dodávajú energiu bez pridania hmotnosti, ideálne pre deti. Čoskoro začínajú prvé reklamné kampane zamerané najmä na mamičky. V dobe, kedy sa sušienky predávajú nebalené, Pavesini však prichádza v elegantnom balení. V roku 1955 Mario Pavesi, ktorý sa vracal z cesty do Ameriky, uviedol na trh „krekry“, produkt, ktorý sa obzvlášť hodil do meniaceho sa Talianska.V rokoch 1960 – 1968 po ďalšej ceste inšpirácie v Amerike Mario Pavesi uvádza na trh „Ringo“ v Taliansku. Spúšťacia kampaň hovorí k tínedžerom, k tým mladým ľuďom, ktorí sa zbláznili do Beatles a boli čoraz pozornejší k móde a novým trendom, ktoré prichádzajú zo zahraničia.
V rokoch 1980 – 1989 sa zrodili sa „Amici del Mattino“, rad sušienok vyrobených podľa nových receptúr a ingrediencií, s cieľom uspokojiť túžbu po zmene stravovacích návykov Talianov pri hľadaní bohatších a pestrejších raňajok. 
V rokoch 1990 sa spoločnosť Pavesi stala súčasťou Barilla Food Group a začalo sa veľké obnovenie výroby a distribúcie. Spoločnosť bola zameraná na aktívnych a vitálnych ľudí, pretože životný štýl 90. rokov udával práve tento trend.
Nové desaťročie sa začína pod vlajkou noviniek s novými reklamami Pavesini s referenciou Federicou Pellegrini a uvedením bochníkov Gran Pavesi a úplne nového sendviča s keksami Gran Pavesi.

vector logo bg
Filter
vector logo bg