0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: NOVI

NOVI je súčasťou spoločnosti Elah Dufour SpA od roku 1985. Spoločnosť Elah Dufour SpA je zastúpená 3 historickými značkami talianskej cukrárenskej tradícii: ELAH, DUFOUR a NOVI.
Od roku 1903 NOVI vyrába čokoládové špeciality z najkvalitnejšieho kakaa. Pri výbere kakaových bôbov pristupuje spoločnosť k precíznej, kvalifikovanej a certifikovanej práci. Okrem toho certifikovali praženie, mletie, miešanie, rafináciu, konšovanie, temperovanie a formovanie akéhokoľvek ich čokoládového produktu. Spoločnosť je známa aj výberom najlepších talianskych lieskových orechov a ich triedením, pražením a konšovaním pred ich vákuovou konzerváciou, čo umožňuje, aby ich aróma zostala neporušená pre konečný produkt a pre spotrebiteľa.
Čokoláda Novi predstavuje taliansku dokonalosť a kvalitu cukroviniek: od ekvádorských kakaových bôbov až po výlučne talianske lieskové orechy. Novi kontroluje celý dodávateľský reťazec s kvalitou a vášňou v závode v Novi Ligure  a od roku 2020 je oficiálna čokoláda Giro d'Italia.

vector logo bg
Filter
vector logo bg