Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: MOTTA

Motta je jednou z najznámejších talianskych značiek, ktorá vyrába pekárenské a cukrárske výrobky. Firma bola založená v roku 1919 v Miláne pod názvom "Angelo Motta Pasticciere" a stala sa známou pre svoje tradičné a kvalitné výrobky, ako je napríklad panettone - klasický taliansky vianočný koláč.

V priebehu rokov sa Motta stala jednou z najúspešnejších pekárenských firiem v Taliansku a jej výrobky sa predávajú nielen v Taliansku, ale aj v mnohých iných krajinách po celom svete. V súčasnosti Motta patrí medzi najväčších výrobcov pekárenských výrobkov a jej portfólio produktov obsahuje širokú škálu sladkých a slaných produktov, ako sú sušienky, croissanty, muffiny, koláče a iné pekárenské výrobky.

V roku 2009 sa sektor pekárstva a cukroviniek Motty predal talianskej spoločnosti Bauli S.p.A., ktorá bola vlastnená spoločnosťou Nestlé. Odvtedy Motta pokračuje v produkcii kvalitných a chutných pekárenských výrobkov, ktoré sú obľúbené nielen v Taliansku, ale aj po celom svete. Motta je dnes jednou z najúspešnejších pekárenských firiem na svete a pokračuje v ponúkaní kvalitných a chutných výrobkov pre zákazníkov po celom svete. Jej pekárenské výrobky sú neodolateľné a výnimočné a zákazníci si ich radi kupujú znova a znova. 

vector logo bg
Filter
vector logo bg