Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Mletá

Spolu s čajom je káva najkonzumovanejším nápojom na svete. Talianska mletá káva je synonymom pre kvalitu a tradíciu. Mletá káva z Talianska je výsledkom presného výberu zŕn a starostlivého mletia, ktoré zaisťuje, že každá šálka kávy je plná chuti a arómy.

 

Chuť a vôňu mletej zmesi kávy definuje druh arabicy, farbu zasa druh robusty. Čím tmavšia a horkejšia káva, tým viac robusty obsahuje. Samotná mletá káva sa pripravuje mletím už pražených semien kávovníka a ide zväčša o zmesi, no existujú aj odrodové mleté kávy arabicy. Hrubosť mletej kávy rozhoduje o jej výslednej textúre a vzhľade (pri jemnom na prach turecká káva, pri strednom filtrovaná káva, pri hrubom mokka).

 

V Taliansku je káva viac ako len nápoj, je to súčasť kultúry a spôsobu života. S každou šálkou talianskej mletej kávy si môžete nájsť kúsok tejto bohatej tradície.

 

V našej ponuke mletej kávy nájdete mletú odrodovú stopercentnú arabicu a aj jej bezkofeínovú verziu, od Caffé Diemme, jedného z najvyhlásenejších a rokmi overených výrobcov kávy v Taliansku.

 

Nechajte sa uniesť svetom talianskej mletej kávy a objavte, prečo je táto káva milovaná po celom svete. V našom obchode na Vás čaká jedinečný zážitok plný chuti a arómy, ktorý poteší každého milovníka kávy.

vector logo bg
Filter
vector logo bg