0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: GAROFALO

Garofalo bolo založené v roku 1789 v Gragnano, domovine cestovín. Klimatické podmienky oblasti boli ideálne na sušenie cestovín a prítomnosť pramenitej vody, ktorá urobila z Gragnana ideálne miesto na výrobu cestovín. Na konci osemnásteho storočia získal Michele Garofalo kráľovským dekrétom exkluzívnu koncesiu na výrobu cestovín, pretože boli považované za „dobre vyrobené.“
Postupom času sa spoločnosť stala motorom gragnanskej evolúcie a okrem jej prvého priemyselného závodu v centre mesta pribudol ďalší v bezprostrednej blízkosti. Produkcia rástla a Garofalo expandovalo hlavne do zahraničia ako privátna značka, až kým v Taliansku v roku 2001 nebol uvedený na trh značkový rad, ktorý sa okamžite stal meradlom pre cestoviny najvyššej kvality medzi spotrebiteľmi.
Ebro Foods, španielska nadnárodná skupina pôsobiaca v sektore ryže, cestovín a korenín, vstúpila do spoločnosti ako väčšinový akcionár s veľkou investíciou v roku 2014.
Okrem toho, že je v Taliansku lídrom v oblasti kvalitných cestovín, dnes Garofalo vyváža svoje produkty do viac ako šesťdesiatich krajín po celom svete.
Kvalita Garofalo je nezameniteľná a produkt hovorí sám za seba. Základom je ich oddanosť dokonalosti a túžba urobiť pôžitok z dobrého jedla bez toho, aby sa vzdali kreativity.
Garofalo je značka, ktorá je vysoko oceňovaná a uznávaná pre svoju nezameniteľnú identitu v Taliansku a vo svete, a to aj vďaka ľuďom, ktorí denne pracujú a zdieľajú ich odhodlanie a ciele, pričom všetku svoju odbornosť vkladajú do služieb produktu. 

vector logo bg
Filter
Talianske dni badge image
3,35  €
vector logo bg