0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: GALBUSERA

Všetko sa to začalo v kaviarni v Morbegno, malom mestečku vo Valtelline. V priľahlom laboratóriu tam Mario a Enea Galbuserovci strávili hodiny a plnili svoj sen preniesť dobrotu svojich sušienok za hranice tohto miesta.  Spoločnosť Galbusera dnes patrí medzi najvýznamnejšie podnikateľské subjekty v Taliansku, predovšetkým z toho dôvodu, že dokázala uspokojiť potreby spotrebiteľov bez toho, aby stratila zo zreteľa svoj pôvod. Presadzovaním filozofie dobra sa naďalej zaviazala vyrábať kvalitné produkty s nezmenenou vášňou.
Filozofia spoločnosti Galbusera sa zakladá na tom, že všetci sme rovnakí, no predsa tak rozdielni. Máme rozličné chute, výber životného štýlu, dokonca aj výber jedál.  Práve táto odlišnosť inšpiruje spoločnosť k vytváraniu kvalitných produktov, ale zároveň dokáže rešpektovať každého z nás, s našimi vlastnými potrebami.
Hodnoty spoločnosti sú pozornosť venovaná potrebám i požiadavkám zákazníkom, rešpekt pri spracovaní surovín a transparentnosť, ktorú sa zaväzujú udržiavať v každom aspekte výrobného procesu, aby bolo vždy jasné, čo sa skrýva za tým, čo prinášajú na stoly zákazníkom. 

vector logo bg
Filter
vector logo bg