Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: FERRERO

História skupiny Ferrero je úspešným príbehom už tretej generácie, v ktorej sa rozvoj nadnárodnej spoločnosti dokonale spája s minulosťou, súčasnosťou a budúcnosťou húževnatej piemontskej rodiny.
Rodina Ferrero bola prvou v Taliansku v povojnových rokoch, ktorá otvorila továrne a prevádzkové kancelárie v zahraničí v sektore cukroviniek, čím sa spoločnosť stala skutočne medzinárodnou skupinou.
Po úspechu spoločnosti v Taliansku sa Michele Ferrero rozhodol začať vyrábať a predávať produkty Ferrero aj v zahraničí. V roku 1956 bol otvorený veľký výrobný závod v Nemecku a druhý závod krátko nato vo Francúzsku. Bola to predzvesť rýchlej expanzie spoločnosti Ferrero v Európe s otvorením obchodných zastúpení a výrobných jednotiek v Belgicku, Holandsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Švédsku, Spojenom kráľovstve, Írsku a Španielsku. 
V nasledujúcich desaťročiach sa Ferrero stalo globálnym, expandovalo o nové spoločnosti a výrobné závody aj v Severnej a Južnej Amerike, juhovýchodnej Ázii, východnej Európe, Afrike, Austrálii a nedávno aj v Turecku, Mexiku a Číne.
Ferrero je dnes pevne zaradené medzi top spoločnosti na svete pre svoju povesť. Je to spôsobené aj dôležitými iniciatívami skupiny v oblasti sociálnej zodpovednosti. Sú zhrnuté v stratégii CSR spoločnosti Ferrero, zameranej na excelentnosť v kvalite a inováciách, transparentnú komunikáciu, pozornosť voči ľuďom, ktorí tvorili a naďalej tvoria históriu skupiny, podporu miestnych komunít, podporu aktívneho životného štýlu medzi mladšími generáciami, ako aj jej silný záväzok voči udržateľným poľnohospodárskym postupom a pozornosť voči životnému prostrediu.
Kvalita konečného produktu, výber surovín, udržateľné poľnohospodárske postupy a neustály výskum a inovácie sú niektoré z kľúčových prvkov úspechu spoločnosti Ferrero.  

vector logo bg
Filter
Zachráňte potraviny badge image
Doba spotreby končí: 29.03.2024
SPOTREBA Ferrero Nutella 5x Biscuits v krabičke 207g
4,08  €
Zachráňte potraviny Zľava 40% badge image
Doba spotreby končí: 30.03.2024
SPOTREBA Ferrero Kinder Cards 5x v krabičke 128g
3,48  € 2,09  €
badge image
6,84  €
badge image
36,83  €
Zachráňte potraviny badge image
Doba spotreby končí: 4.4.2024
SPOTREBA Ferrero fiesta  L' originale 360g
5,12  €
vector logo bg