Primitivo sa zmenilo na Perfetto, prečítajte si o našej zmene!

0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: FATINA - MURANO

 Už viac ako sedemdesiat rokov je spoločnosť Murano SpA poprednou spoločnosťou v sektore sušeného ovocia v Taliansku, vďaka certifikovanej kvalite produktov. Murano SpA, založené v roku 1944 sa v priebehu rokov rozrástlo a stalo sa pevným referenčným bodom na trhu so sušeným ovocím: vďaka stratégii založenej na kvalite, inováciách a efektívnosti výroby.
Spoločnosť využíva dva výrobné závody: prvý v Agropoli zrodený na spracovanie fíg a datlí, v ktorom sa v súčasnosti spracovávajú najmä vianočné produkty.  Závod v Pomigliano d'Arco, postavený koncom 60. rokov minulého storočia na praženie a balenie, bol prvýkrát zrekonštruovaný v 90. rokoch, čím sa Murano stalo prvou spoločnosťou v tomto sektore, ktorá získala certifikáciu ISO 9001 (dnes sú BRC a IFS).Pred niekoľkými rokmi sa spoločnosť rozhodla investovať do ďalšej expanzie, vďaka čomu je tento závod najmodernejším výrobným závodom v Taliansku v sektore sušeného ovocia so systémami najnovšej generácie.
Dynamická a silne orientovaná spoločnosť na budúcnosť pokračuje v investíciách do vysoko technologickej výroby a baliarní riadených prostredníctvom sofistikovaných počítačových systémov, ktoré umožňujú udržiavať veľmi vysoké štandardy kvality. Starostlivý výber a systematické kontroly surovín zaručujú špičkovú a stálu kvalitu produktov Fatina.

vector logo bg
Filter
vector logo bg