0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: CAMPARI GROUP

Začiatky spoločnosti Campari siahajú do roku 1860, kedy Gaspare Campari objavil nápadný červený aperitív, ktorý si stále zachováva meno svojho pôvodného tvorcu. V roku 1904 otvorili prvý závod Campari v Sesto San Giovanni. V roku 1984 veľký taliansky režisér Federico Fellini natáča svoju  prvú reklamu na krátky film pre Campari. V roku 1995 nastala prvá akvizícia spoločnosti CRODINO a CYNAR. V roku 1999 sa uskutočnila akvizícia  spoločnosti CINZANO.
Začiatok nového tisícročia je pre spoločnosť poznačený tromi veľkými udalosťami: vstupom na taliansku burzu cenných papierov, spustením kalendára Campari a obchodom SKYY Vodka. Nastali ďalšie významné akvizície ako  spoločnosti APEROL, GLEN GRANT, WILD TURKEY ,ESPOLON, FRANGELICO, APPLETON ESTATE, AVERNA, BRAULIO, GRAND MARNIER, BULLDOG GIN.
Ako rastie podnikanie spoločnosti Campari Group, tak neustále naráža na nové príležitosti na vytvárania pozitívnych ekonomických, sociálnych a environmentálnych dopadov. Kultúra etiky preniká celou spoločnosťou a zabezpečuje, že každé podnikanie je riadené čestne a bezúhonne

vector logo bg
Filter
vector logo bg