0
Tvoj košík je momentálne prázdny

Produkty značky: CAMEO

CAMEO je známe na celom svete, ako Dr. Oetker, spoločnosť založená Dr. August Oetker v roku 1891. Jeho prvou veľkou inováciou bola receptúra na instantné kvasnice, ktorá dala aj menej skúseným ľuďom istotu, že dokážu vždy pripraviť dokonalé pochúťky. Neskôr nasledovali ďalšie inovácie, ako je vanilkový cukor, pšeničný škrob, arómy, dezertné prípravky a nakoniec aj mrazená pizza Ristorante, známa po celom svete.

Na talianskom trhu sme od roku 1933 a náš názov CAMEO pochádza z tvaru grafického znaku značky, ktorý sme zjednodušili na CAMEO v roku 1985. V priebehu rokov sme sa rozrástli, ako skupina vo viac ako 40 krajinách sveta. Aj dnes sme rodinná firma, ktorá sa zameriava na kvalitu a inovácie, schopná spájať ľudí a rodiny, aby si mohli užívať chutné momenty a vytvárať "chuť domova". 

Vždy sme boli synonymom kvality. A ako raz povedal náš zakladateľ: „Spoločnosť považuje kvalitu za požiadavku zákazníka a spotrebiteľa vzhľadom na produkty“. Preto sme už mnoho rokov hrdí na to, že sme prijali motto „Kvalita je najlepší recept“.

vector logo bg
Filter
vector logo bg